Bezdrátových sluchátek je na trhu v poslední době opravdu nepřeberné množství a dobře vybrat přitom není zdaleka tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Největší popularitě se asi těší „pecky“ do uší, protože malé rozměry jsou pro přenositelnost ideální. Výběr ze záplavy levných čínských modelů se často řídí velmi jednoduše jen cenou, protože s extrémně nízkými cenovkami je riziko zcela minimální. A i dnes pro vás máme jeden takový super levný model, B5 Mini z akční nabídky na e-shopu Cafago.

B5 Mini se jako bezdrátová sluchátka nevymykají z moderního akceptovaného standardu a za svoji cenu toho nabídnou opravdu hodně. Takže se dočkáme podpory Bluetooth 5.0 s vylepšenou stabilitou i latencí, velmi slušného zvukového podání, automatického párování nebo inteligentní redukce okolních ruchů. Samozřejmě také i vestavěného mikrofonu s podporou hlasových asistentů, dotykového ovládání, voděodolné certifikace IPX5 nebo solidní výdrže baterie. A jako bonus dostanete i nabíjecí box s 300 mAh kapacitou a šikovným LED displejem.

 

Nejlepší je na celé nabídce ale samozřejmě cena, protože pořízením těchto sluchátek rozhodně nezchudnete. Na e-shopu Cafago totiž momentálně přijdou jen na 9.34 euro, tedy bratru nějakých 250 korun. To je za slušný bezdrátový TWS kousek více než dobré, takže proč to nezkusit a nedat jim šanci ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.