Telefony značky Ulefone asi nemusím představovat, protože zejména milovníci „odolňáků“ je mají i u nás velmi v oblibě. Firma se už dlouho specializuje primárně právě na odolné telefony a jejich kousky jsou obvykle opravdu povedené. Nedávno třeba představili výborný Armor 10 5G s podporou 5G sítí, případně fotoaparátem s nočním viděním. Ten je ale přece jen poměrně drahý, takže šetřiví raději upnou pozornost na nově představený Armor 8 Pro, který je momentálně už k dostání v předprodejích.

Tedy nově představený… Ulefone Armor 8 Pro je až nebezpečně podobný již existujícímu základnímu Armor 8 a rozdíly abyste hledali lupou. Stejný je 6.1-palcový HD+ displej, procesor Helio P60, trojitý 16 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx fotoaparát, masivní 5580 mAh kapacita baterie nebo přítomnost NFC čipu. A samozřejmě i veškeré odolné certifikace IP68/IP69K nebo MIL-STD810G. Jediným pořádným rozdílem je tak navýšení paměti na 6 GB RAM a 128 GB vnitřní, nebo aktualizace systémového softwaru na Android 11 hned pěkně v základu.

Změny tedy opravdu jsou spíše kosmetické, ale vzhledem k představení „novinky“ jsme se dočkali i velmi zajímavé promo akce na Aliexpressu. V ní máte možnost si Ulefone Armor 8 Pro pořídit jen za 169.99 dolarů, což určitě není špatné. A třeba ještě chytíte akci pro prvních 200 zákazníků s hodinkami Ulefone Watch zdarma. Slevy by měly platit až do zítřka, takže pokud sháníte levný solidně vybavený odolný telefon, tak by vás to mohlo zajímat.