Telefony značky Ulefone asi nemusím představovat, protože zejména milovníci „odolňáků“ je mají i u nás velmi v oblibě. Firma se už dlouho specializuje primárně právě na odolné telefony a jejich kousky jsou obvykle opravdu povedené. Nedávno třeba představili výborný Armor 10 5G s podporou 5G sítí, případně fotoaparátem s nočním viděním. Ten je ale přece jen poměrně drahý, takže šetřiví raději upnou pozornost na nově představený Armor 8 Pro, který je momentálně už k dostání v předprodejích.

Tedy nově představený… Ulefone Armor 8 Pro je až nebezpečně podobný již existujícímu základnímu Armor 8 a rozdíly abyste hledali lupou. Stejný je 6.1-palcový HD+ displej, procesor Helio P60, trojitý 16 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx fotoaparát, masivní 5580 mAh kapacita baterie nebo přítomnost NFC čipu. A samozřejmě i veškeré odolné certifikace IP68/IP69K nebo MIL-STD810G. Jediným pořádným rozdílem je tak navýšení paměti na 6 GB RAM a 128 GB vnitřní, nebo aktualizace systémového softwaru na Android 11 hned pěkně v základu.

Změny tedy opravdu jsou spíše kosmetické, ale vzhledem k představení „novinky“ jsme se dočkali i velmi zajímavé promo akce na Aliexpressu. V ní máte možnost si Ulefone Armor 8 Pro pořídit jen za 169.99 dolarů, což určitě není špatné. A třeba ještě chytíte akci pro prvních 200 zákazníků s hodinkami Ulefone Watch zdarma. Slevy by měly platit až do zítřka, takže pokud sháníte levný solidně vybavený odolný telefon, tak by vás to mohlo zajímat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.