Společnost OnePlus loni na podzim představila dva telefony, které spadají do střední a nižší střední třídy. Oba přístroje patří také do produktové řady Nord a jde o modely Nord N10 5G a Nord N100. Ovšem nutno také dodat, že na titul „zabijáků vlajkových lodí“ aspirovat nemohou, a to hlavně díky poněkud vyšší ceně. Nyní se ale zdá, že výrobce nechce nechat loňské modely bez letošních nástupců. Tedy alespoň v případě telefonu Nord N10. Certifikací IMDA totiž prochází telefon OnePlus Nord N20.

Název OnePlus Nord N20 zatím sice není oficiálně potvrzen, ale tipaři se svorně shodují na tom, že tomu tak bude. Telefon má zatím kódové označení EB2103 a právě s ním také prochází certifikací. Navíc s tímto označením prošel i indickou certifikací BIS. Je tedy možné, že OnePlus by jej mohlo oficiálně představit dřív než na podzim. Mohlo by se tak stát už v červenci/júli, kdy by mohl být uveden i nástupce modelu OnePlus Nord.

Z certifikačních výpisů ale mnoho parametrů nezjistíme. Ovšem na síti se dají dohledat i renderované obrázky tohoto telefonu, takže se pojďme podívat alespoň na jeho design. Chystaný přístroj by měl mít stejně lesklá záda jako jeho předchůdce a stejně koncipován bude i modul hlavního fotoaparátu. V modulu budou tři snímače a tipaři předpokládají, že ten primární by měl mít rozlišení 64 MPix. Rám telefonu by měl být kovový s tloušťkou 8,4 mm. Displej by měl mít úhlopříčku 6,49 palce a „díru“ v levém horním rohu. Snímač otisků se ze zadního panelu přesunul na hranu a neměl by chybět ani 3,5 mm audio jack. Ale jako vždy v případě nepotvrzených informací je i tyto potřeba brát s rezervou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.