Dnes jsme se dozvěděli, že značka Realme chystá na konec měsíce velkou představovačku, na které bude uvedeno sedm nových produktů. Mezi nimi nebudou chybět ani hodinky Realme Watch 2. Měly by se stát nástupcem úplně prvních hodinek této značky, které byly představeny loni v květnu/máji. Jako takové by se měly dočkat několika vylepšení. Jaká tato vylepšení budou a jaké budou hlavní parametry nových hodinek se můžeme dozvědět už nyní. A to přímo na stránkách Realme a z výpisu certifikace FCC.

V případě nových hodinek Realme Watch 2 se výrobce drží původního designu obdélníkového 1,4 palcového barevného displeje. Jeho rozlišení by mělo být 320×320 pixelů. Řemínek hodinek by měl mít klasickou přezku a zřejmě bude silikonový nebo pryžový. Na straně u přezky je už notoricky známý nápis „Dare to Leap“. Vylepšení se dočkáme u baterie, která by u nového modelu měla narůst z původních 160 mAh na 305 mAh. Tím se zvedla i výdrž na jedno nabití na 12 dní.

Hodinky by měly mít také odolnost podle certifikace IP68 a měly by podporovat Bluetooth 5.0 LE. Budou kompatibilní se systémem Android 5 a vyšším. Mezi funkcemi bychom měli najít 24 hodinový monitoring tepové frekvence a monitoring okysličení krve. Samozřejmostí je pak monitoring spánku, režim meditace, různé notifikace a upozornění nebo podpora ovládání přehrávání hudby. Nemělo by chybět ani až 90 sportovních režimů včetně tance, rybaření a nebo i bowlingu. V rámci sportovních režimů se jedná o opravdu obrovské navýšení, protože původní model jich podporuje jen 14. Výrobce ale upozorňuje na to, že celá sada režimů nebude k dispozici ihned, ale bude postupně přidávána při OTA aktualizacích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.