Značka Realme v poslední době nenechává snad nikoho na pochybách, že patří mezi etablované výrobce chytrých telefonů. A vlastně nejen jich. Své portfolio se jí během poměrně krátkého období podařilo rozšířit o různé nositelností a zařízení AIoT. A jako důkaz naplánovali na 30. dubna/apríla akci s názvem AIoT Grand Launch Season 3, která proběhne v Malajsii.

Na této akci chce značka Realme představit hned sedm nový produktů z oblasti nositelností. Jakých novinek bychom se tedy měli na konci měsíce dočkat? Mnohé napoví upoutávkový leták, který značka zveřejnila, ale můžeme se také podívat na Twitter, kde všechny chystané produkty dal dohromady jeden z tipařů.

V jeho seznamu najdeme hodinky Realme Watch 2, sluchátka Buds Q2, hodinky Watch S Master Edition, noční světlo, alkalickou baterii, Bluetooth reproduktor a sluchátka Buds Air 2 Neo. Posledně jmenovaná sluchátka by měla být nástupci loňských Buds Air Neo. Stejně tak jsou na tom všechny hodinky, které budou představeny. Ve všech případech půjde o vylepšené produkty. Hodinky v Master edici zase navážou na bezdrátová sluchátka Buds Air Pro, která už byla v této edici také vydána. Úplnými novinkami pak bude přenosný Bluetooth reproduktor, noční světlo a alkalická baterie. Novinkové gadgety by tak zřejmě měly být odpovědí na podobné produkty společnosti Xiaomi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.