Svátek práce se nám pomalu blíží a velká spousta z nás ho určitě oslaví hezky z domova na home office.  Tam sice obvykle trpíme chronickou prokrastinací a reálně tak doma uděláme mnohem méně efektivní práce, než přímo v kanceláři. Ale i tak samozřejmě budeme na home office určitě potřebovat počítač vybavený tím správným softwarem. A k tomu nám určitě mohou pomoci i aktuální slevové akce e-shopu GoDeal24, kde jsou skuteční experti na super levné softwarové klíče.

ZÁKLADNÍ PROMO NABÍDKA

Pro začátek zůstaneme jen u opravdových nutností, což u počítače obnáší operační systém a pro práci také i kancelářský balík. Tedy pro většinu zúčastněných některé produkty z rodiny Microsoft Windows a Office, ideálně s přídomkem „Professional“.

VÍCE WINDOWS, VÍCE MOŽNOSTÍ

Pokud by vám snad klasické Windows 10 Pro nestačily, tak mají na GoDeal24 samozřejmě na výběr i další varianty oblíbených „Woken“, včetně těch profesionálnějších. A ani těm se slevy nevyhnou, takže stačí aplikovat kupón SGO50 na 50% dolů z původní ceny.

S BALÍČKEM JEŠTĚ NAVÍC UŠETŘÍTE

A protože je ideální kupovat vždy potřebné věci dohromady a zároveň ušetřit, tak se určitě budou mnohým hodit následující nabídky. Vždy párující verze Windows a Office, všechny se slevovým kupónem SGO62.

A ještě něco navrch pro dobrou míru

Slevových kupónů není nikdy dost a tak hodíme do placu ještě jeden kousek – SGO55. Ten platí na následující trojici lehce specializovanějších produktů. Ale určitě se najdou tací, co je zrovna potřebují.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.