Další telefon, který bude představen už za pár dní je i Vivo V21 5G. Jeho představovačka je naplánována na 27. dubna/apríla v Malajsii. Tam bude společně s ním uveden i model Vivo V21e. Víme ale, že celá řada V21 bude čítat více telefonů a bude postupně představována i na dalších trzích. Jedním z nich bude ten indický.

Právě zde je už telefon Vivo V21 5G zalistován na stránkách indické pobočky Vivo s tím, že bude představen 29. dubna. Díky tomu můžeme zjistit jak bude telefon vypadat a hlavně jsou zde potvrzeny parametry, o který se doposud jen spekulovalo. Tou hlavní specifikací, která zřejmě výrobci stojí za zveřejnění je foto výbava. Ostatně tímto směrem byly orientovány i telefony předchozí generace V20.

Z indické promo stránky máme tedy potvrzeno, že hlavní fotoaparát bude trojitý s primárním 64 MPix senzorem s podporou OIS. Další dva snímače by měly mít 8 MPix a 2 MPix. Přední kamera bude mít rozlišení 44 MPix s podporou OIS, což můžeme považovat za velmi dobré rozlišení pro selfie snímky. Indické stránky také potvrdily, že telefon Vivo V21 bude velmi štíhlý s tloušťkou 7,29 mm. Je potvrzena i podpora 5G, kterou by měl zajistit procesor Dimensity 800U. Dále je potvrzeno i 8 GB RAM s technologií Extended RAM, která může kapacitu operační paměti navýšit až o 3 GB. Odhadovanou cenu kolem 335 dolarů ale indické stránky nepotvrdily.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.