Už jen dva dny! Ano, přesně tak, jen dva dny zbývají do chvíle, kdy bude oficiálně představen herní Redmi K40. To zároveň znamená, že výrobci odtikávají poslední minuty, kdy může na chystaný telefon pořádně nalákat potenciální kupce. Takže i dnes se podíváme na čínské Weibo, kde visí upoutávka na displej herního telefonu Redmi.

Z teaseru jednoznačně plyne, že herní Redmi K40 bude mít skutečně špičkovou obrazovku. Půjde o OLED panel s vysokou obnovovací frekvencí a téměř nulovými rámečky. Obnovovací frekvence by měla dosáhnout až na 120 Hz. Mělo by jít o 10 bitový panel, což znamená, že bude zobrazovat až 1,07 miliardy barev. Díky tomu bude vylepšena reprodukce barev a přechody by měly být plynulejší.

Kromě toho bude obrazovka podporovat i HDR10+ a také barevný gamut DCI-P3. Nastavení jasu by mělo mít až 8192 úrovní. Displej by se tedy měl bez problémů přizpůsobit jakýmkoli světelným podmínkám. Proslýchá se také, že úhlopříčka displeje by měla být 6,43 palce. Vzhledem k těmto parametrům bude herní zážitek jistě velmi dobrý. Navíc by k němu měl přispět i procesor Dimensity 1200 s maximálním taktem 2,4 GHz. Od věci určitě nebude ani baterie se slušnou kapacitou 5000 mAh a podporou super rychlého nabíjení s výkonem 67 W. Podle prvních reálných fotek telefonu bude hernímu zaměření přizpůsoben i design zadního panelu, který vypadá celkem efektně. A pokud výrobce dodrží slibovaný velmi dobrý poměr cena/výkon, bude to pro fanoušky jistě velké lákadlo.