Venku se nám konečně pomalu a jistě otepluje a mráz či plískanice tak snad konečně ustoupí jaru. A s teplejším počasím samozřejmě dorazí i mnohem širší vyžití s venkovními aktivitami. Bude tak čas oprášit kola a koloběžky a pomalu začít plánovat trasy výjezdů. A samozřejmě stále větší počet cyklo-nadšenců se vybavuje elektrokoly, která jsou pro mnohé zajímavější a flexibilnější alternativou. Navíc jejich ceny už také konečně padají na akceptovatelná čísla a my pro vás dnes máme slevy z Gearbestu na modely značky FAFREES. Ale k mání je toho mnohem více, protože e-shop má na e-kola teď promo akci.

Začneme tím levnějším z dnešní dvojice modelů a to skládacím elektrokolem FAFREES 20F055. To se hodí ideálně třeba na dojíždění do práce a díky jednoduchému složení klidně třeba i na výlety autem. Nabídne odolný hliníkový rám, kola s průměrem 20″, tři režimy jízdy nebo sedmistupňovou převodovku. 250W motor zvládne rychlost až 25 km/h a dojezd na baterii se pohybuje v rozmezí 35-40 km. Sedátko i řídítka jsou nastavitelné a kolo zvládne zátěž až 120 kg živé váhy. A má dokonce i digitální displej, přední LED světlo nebo USB port. V polském skladu jej momentálně pořídíte jen za 745.99 dolarů.

Pro náročnější uživatele je pak na výběr model FAFREES F7 Plus. Ten má výrazně výkonnější 750W motor, hydraulický systém tlumičů, sedmistupňovou převodovku SHIMANO a spoustu dalšího. Maximální rychlost se pak pohybuje kolem 45 km/h a dojezd kolem 40 km. Kola s mechanickými disky a pneumatikami odolnými proti proražení mají 20″ průměr a kolo zaujme třeba i elektronickým zámkem, pokročilým LCD displejem nebo výkonnými světly. K dostání je opět velmi pohodlně z polského skladu a momentálně v akci přijde na 1499.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.