Na začátku tohoto týdne se k nám doneslo, že značka Honor připravuje na příští měsíc velkou představovačku. Na té by měla být uvedena řada Honor 50. Mělo by jít o vlajkové telefony i když stále není úplně jasné, zda budou podporovat aplikace a služby Google. Moc se toho zatím neví ani o parametrech jednotlivých modelů, které by měly být minimálně dva.

Vzhledem k tomu, že květen/máj je už za dveřmi, začínají se i tipaři zajímat o parametry, které by měla řada Honor 50 mít. Jeden z nich na Twitteru sdílí informaci o tom, jaké procesory by výrobce mohl použít. A také dodává, že v příštím měsíci bude představen jen standardní model Honor 50. Honor 50 Pro si na své uvedení počká až do července/júla.

Telefony, byť v obou případech půjde o vlajkové stroje, se ve své výbavě budou lišit. Tím první prvkem, který budou mít rozdílný je použitý procesor. Tipař se domnívá, že standardní verze bude osazena čipsetem Dimensity 1200. Honor 50 Pro by pak měl dostat procesor z dílen společnosti Qualcomm. Tipař neuvádí o jaký konkrétní typ Snapdragonu půjde, ale vzhledem k tomu, že by mělo jít o vlajkový telefon v úvahu by mohly připadat čipsety z řady Snapdragon 800. Ale v tomto ohledu jde jen o spekulaci. O dalších parametrech obou chystaných strojů se zatím taky nic neví a v této chvíli by bylo předčasné o nich spekulovat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.