Chystaný herní Redmi K40 v posledních dnech hýbe internetem. Aby taky ne. Jde o první herní telefon této značky, který bude oficiálně představen už za čtyři dny. Navíc by měl mít výborný poměr cena/výkon, na který velkou měrou přispělo použití procesoru Dimensity 1200. To, že skutečně půjde o výkonný herní stroj potvrdilo i vysoké skóre v Antutu.

Přestože už bylo odhaleno poměrně dost parametrů, které bude herní Redmi K40 mít, jeho design zůstával tak trochu stranou. Sice jsme se mohli podívat na to, jak bude vypadat modul hlavního fotoaparátu a tlačítko herního režimu, ale to bylo v rámci designu asi tak vše. Dnes to ale napravíme, protože na čínském Weibo zveřejnil známý tipař Digital Chat Station pár reálných fotek chystaného herního Redmi.

Telefon má na zveřejněných fotkách stříbrnou barvu, ale údajně půjde do prodeje i v barvě bílé a šedé. Vzhled zadního panelu nenechá nikoho na pochybách, že jde o herní telefon. Hladkou strukturu zad doplnily vroubkované prvky, které se táhnou po hranách a mírně zasahují i do zad. Dominantou je pak atypický oválný modul hlavního fotoaparátu. Vedle něj je uložen LED blesk, který má stylizovaný tvar blesku. Ze snímku čelního panelu zas můžeme zjistit, že herní režim bude fungovat na šířku displeje a bude jej možno pohodlně ovládat čtyřmi prsty, včetně herních tlačítek. Ta jsou uložena na hraně a měla by být mimořádně odolná. Měla by vydržet více než 1,5 milionu kliknutí. Vypadá to tedy, že i v rámci vzhledu půjde o velmi zajímavý herní telefon.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.