Na trhu už existuje skoro nepřeberné množství modelů chytrých hodinek a výběr je opravdu široký. Od kousků luxusních zavedených značek až po lehce „noname“ hodinky čínské provenience. Bojuje se tak hlavně cenou, protože výbava se v podstatě ustálila a není moc místa pro nějakou extra inovaci nebo překvapení. Dnes pro vás máme jeden takový super levný noname model ZL01 z nabídky e-shopu Cafago a jeho pořízením opravdu příliš neutratíte. Ale i tak nabídne poměrně slušné parametry.

Chytré hodinky ZL01 mají klasický kruhový displej a jedná se o 1.3-palcový IPS panel s rozlišením 240 x 240 pixelů. Tedy rozhodně žádný high-end, ale vzhledem k ceně solidní. Tělo hodinek je plastové a řemínek silikonový, ale opět se nejedná o velké překvapení. Hodinky mají obvyklou sestavu zdravotních a sportovních senzorů, takže samozřejmě opět měří tep, kvalitu spánku nebo spoustu sportovních aktivit. Potěší i voděodolná certifikace IP67 a vestavěná 200 mAh by údajně měla vydržet zhruba 5-7 dnů normálního používání.

Hlavním argumentem pro pořízení je ale samozřejmě cena, protože v akci na Cafago jsou momentálně chytré hodinky ZL01 k dostání jen za 14.44 euro. To je cena tišící skoro veškeré případné výhrady a lákající k experimentální koupi. Tak se na nabídku mrkněte a třeba budete uvažovat podobně.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.