Péče o ústní hygienu dostala nový impulz s příchodem skvěle vybavených elektrických kartáčků, které navíc už v dnešní době rozhodně nejsou drahé. Pořídit pokročilý model vám dnes rodinný rozpočet rozhodně nenaruší a dnešní akce na modely Oclean Air 2 nebo Oclean S1 to jen dokazuje. Vše je navíc v akci hezky přímo z oficiálního obchodu značky a pro naši republiku by mělo být vše bez doplatků s dopravou zdarma. A jako bonus jsou momentálně k mání i extra slevové kupóny, které všemu ještě dodají ten správný říz.

Začneme elektrickým zubním kartáčkem Oclean Air 2, který nabídne čištění pomocí ultrasonické technologie a navíc se jedná o jeden z nejtišších modelů na trhu. Ultrasonická technologie WhisperClean totiž operuje na 20kHz a s méně než 45dB opravdu nebudete nikoho rušit. Trojrozměrné štětičky Dupont Tynex s koncovkami Pedex čistí skvěle a jsou citlivé ke chrupu a dásním. Kartáček je samozřejmě voděodolný s certifikací IPX7 a nabídne i šikovnou magnetickou nabíječku. Balení s extra cestovním obalem a trojicí náhradních hlavic je teď k mání jen za 40.99 dolarů se slevovým kupónem OCLEANAIR2.

A k zubním kartáčkům se může určitě hodit i sterilizátor Oclean S1. Ten se designem inspiruje u retro stolních lamp, hlavně například u klasické Emeralite z roku 1909. Pomocí UVC-LED záření pak sterilizuje všechny breberky a nečistoty, takže udržuje kartáčky v naprosté čistotě. Dovnitř se navíc vejde až pět kousků (tři sterilizační pozice a dvě úložné), takže s přehledem vystačí pro celou rodinu. Šikovné uchycení přímo na zeď je navíc velmi skladným řešením. Kompatibilní je v podstatě se všemi klasickými kartáčky a elektrickými kartáčky na trhu, takže nejste limitováni jen produkty stejné značky. A pořídit ho s kupónem OCS1 můžete jen za krásných 19.99 dolarů.