Herní telefony letos zažívají svůj vzestup a mnozí z výrobců se je snaží zařadit do svého portfolia. Přesně na tohle se chystá i značka Redmi a my už víme, že herní telefon Redmi by měl být představen na konci tohoto měsíce. O tomto telefonu se nedávno vyjádřil i Lu Weibing s tím, že půjde o vlajkovou loď za rozumnou cenu. A právě díky tomu by měl být nový herní stroj dostupný každému fanouškovi Redmi.

Protože do konce měsíce ještě pár dnů zbývá, máme tu další nové info o parametrech, který by měl herní telefon Redmi mít. Pro zvěsti si zajdeme na čínskou síť, kde tamní tipaři tvrdí, že telefon dostane AMOLED displej Samsung E4. Jeho obnovovací frekvence by měla dosáhnout až na 144 Hz. Ve středu horní části obrazovky by měla být „díra“ pro přední kameru.

Dále se očekává i baterie s kapacitou 5000 mAh a rychlým nabíjením s výkonem 67 W. Neměla by údajně chybět ani herní tlačítka podobná těm, jaká má i telefon Black Shark. Předchozí zvěsti zmiňují použití procesoru Dimensity 1200 a hlavní fotoaparát se čtyřmi snímači. Ten primární by měl mít rozlišení 64 MPix. A v neposlední řadě je odhadována i cena, která by se prý měla pohybovat mezi 305 až 380 dolary. Očekáváme, že tento týden by mohl výrobce upřesnit termín vydání svého prvního herního stroje.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.