Společnost Oppo má ve svém portfoliu poměrně nepřeberné množství různých nositelností, včetně sluchátek. A to i těch skutečně bezdrátových. Podle poslední informace, kterou na svém twitterovém účtu zveřejnil nám dobře známý a spolehlivý tipař Evan Blass, připravují další TWS sluchátka. Jejich zatím zřejmě pracovní název je Oppo Enco Buds a měla by navazovat na loni vydaná sluchátka Enco W11. Je-li tomu skutečně tak, mělo by jít o docela levnou záležitost.

Na síti se také dají dohledat první renderované snímky sluchátek Oppo Enco Buds. Podle obrázků si lze povšimnout, že by měla mít velmi podobný design jako loňská sluchátka Enco W11. Půjde vlastně o jakési pecky, které se zasadí přímo do ucha. Nebudou mít nožku, kde by případně mohlo být uloženo ovládání. Dokonce i nabíjecí box má stejný vzhled jako u Enco W11.

K výbavě sluchátek Blass dodává snad jen to, že by měla podporovat Bluetooth 5.2. Tipař dále odhaduje, že by nová sluchátka mohla dorazit na trh ještě do konce tohoto měsíce, nebo na začátku května/mája. Jejich cena by měla být s nejvyšší pravděpodobností podobná té, kterou měl i loňský model. Dostat bychom se tak měli hrubým odhadem na přibližně 39 dolarů. Cena a termín představení ale není zatím potvrzen a vlastně ani parametry.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.