Před pár dny jsme měli možnost se dozvědět, že společnost Lenovo pracuje na nových tabletech z řady Yoga a Xiaoxin. To ale není vše. Nyní se na čínské síti objevila upoutávka na představovačku, která by měla proběhnout 22. dubna/apríla. Uvedeno by mělo být několik nových notebooků a zařízení 2 v 1 v rámci řady Yoga a čínské exkluzivní řady Xiaoxin. Představena by ale měla být i duální nabíječka GaN.

Na upoutávkovém teaseru společnosti Lenovo jsou k vidění všechna zařízení, která budou představena. Je tedy potvrzeno, že svou premiéru odehraje notebook Xiaoxin Air 15 2021 s tenkými bočnímu rámečky. Představen bude i model Xiaoxin Pro 16 2021. I ten by měl mít poměrně útlé rámečky a navíc i obnovovací frekvenci 120 Hz. Dále bychom zde měli najít obrazovku s rozlišením 2560×1600 pixelů a úhlopříčkou 16 palců. Posledním zařízením z řady Xiaoxin bude notebook Xiaoxin Air 14 Plus 2021 s procesorem Ryzen 5000U a obrazovkou s rozlišením 2K.

V rámci řady Yoga by měly být uvedeny dvě zařízení 2 v 1 s neodnímatelnou klávesnicí. Mělo by jít o Yoga Duet 2021 s procesorem Core 11. generace a Yoga 5G. Ten by měl být údajně vybaven procesorem Snapdragon ze série 800 s integrovaným 5G modemem. Poslední produktem řady Yoga by měla být nová GaN nabíječka Yoga CC65 s duálním C portem. Podrobnější informace o této nabíječce známy zatím nejsou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.