Rostoucí popularita 3D tiskáren je samozřejmě hnaná zejména jejich dostupností, protože dnes už není nejmenší problém si velmi pokročilý model pořídit i domů. Jeho cena bude jen zlomkem „hausnumera“ před pár lety a nic tak nestojí v cestě vašeho kreativního vyžití. Ke všemu ale samozřejmě potřebujete kromě tiskárny samotné i ten správný materiál. Kromě menšinových 3D tiskáren pracujících s tvrzenou pryskyřicí jsou nejčastější modely využívají PLA tiskové struny. A pokud vám zrovna dochází zásoby tiskových strun, tak by se vám mohla hodit momentální akce e-shopu Cafago.

Tam totiž najdete kotouče tiskových strun (neboli filamentů) hned v několika rozdílných barvách a za velmi slušné ceny. Jde samozřejmě o velmi kvalitní tiskové struny z ekologických materiálů o průměru 1.75 mm a hustotě 1.25 g/cm³. Celkem jde o kotouče o váze 1 kg, takže by vám struna měla vydržet na poměrně velké experimentování s 3D tiskárnou. Jinak jde o tiskovou strunu s univerzální kompatibilitou, takže se hodí do všech 3D tiskáren pracujících s PLA a ne jen modely Creality stejného výrobce.

V nabídce jsou momentálně v akci hned tři barvy těchto tiskových strun, konkrétně jde o ty výraznější – modrá, červená a žlutá. Bonusem je dostupnost z německého skladu, takže neřešíte žádné celní a daňové skopičiny a vše navíc dorazí velmi rychle. Nu a cena 13.59 euro za jednu roli tiskové struny určitě také nepatří k nejvyšším. I když komfortní expres dopravu tu cenu přece jen o dost zvýší. Takže pokud patříte mezi nadšené fandy 3D tisku, tak určitě doplňte zásoby.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.