E-shop Colorsmap není na našich stránkách žádným nováčkem a už jsme pár článků zaměřených na jejich nabídky a akce určitě měli. Takže v tom dnes vesele můžeme pokračovat dále, protože obchod má kromě obvyklých slevových akcí momentálně i jeden extra kupón. Ten je v hodnotě 5 dolarů a k jeho získání se stačí jen zaregistrovat na stránkách obchodu a pak vše potvrdil v došlém emailu. Hodnota kupónu je sice jen decentní, ale na druhou stranu se dá využít na produkty už od ceny 20 dolarů, takže žádné extrémní limitace. Proč ho tedy na něco nevyužít.

A co zajímavého v jejich nabídce momentálně najdeme ? Není toho zrovna málo, co třeba chytré hodinky Haylou LS05S ? Haylou patří papírově do rodiny ekosystému Xiaomi a jde vždy o cenově extrémně dostupné hodinky. Ani tyto nejsou výjimkou a v obchodě je najdete za 45.99 dolarů. Tedy před uplatněním kupónu výše. A nabídnou třeba 1.28-palcový kruhový HD displej, 20 sportovních režimů, výdrž až 20 dní na jedno nabití nebo samozřejmě i 24/7 monitoring vašeho srdečního tepu. To vše včetně certifikace IP68, takže hodinky i něco vydrží.

Nebo třeba nějaký ten audio kousek ? Co třeba bezdrátová sluchátka Lenovo HD300 ? Ta připojíte pomocí Bluetooth 5.0 a nabídnou díky 40mm driverům 360° stereo Hi-Fi zvuk nebo i technologii potlačení okolních ruchů. Samozřejmostí je i vestavěný mikrofon a sluchátka už na pohled vypadají velmi pohodlně. Určitě ale neurazí ani cena, protože jsou k mání jen za 34.99 dolarů. A samozřejmě nesmíte zapomenout opět na extra kupón. Tak se na nabídku Colorsmap mrkněte, určitě tam najdete něco zajímavého.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.