Značka HONOR má u nás poměrně velkou a věrnou základnu fanoušků, i když v poslední době lehce vyschl přítok nových modelů telefonů. Ale to je jen logické, protože kompletní osamostatnění a odstřihnutí od mateřské firmy Huawei s sebou nese určité porodní bolesti. Výsledkem by ale měly být telefony s podporou služeb Google a určitě klasickým skvělým poměrem cena / výkon. Ale HONOR neprodukují čistě jen telefony a české zastoupení firmy pro nás aktuálně má do 18.4.2021 nabídku až na 44 % slevy i na jiné produkty. Takže co si pro nás nachystali ?

HONOR ROUTER 3: Designový kousek s rychlým přenosem bez výpadku

Díky kombinaci čipsetu Wi-fi 6 Plus a duálnímu jádru Gigahome zaručuje HONOR Router 3 bleskovou rychlost přenášení dat až 3 000 Mbps v pásmu 2,4 Ghz a 5 Ghz. Mimo jiné podporuje technologii více uživatelů OFDMA pro přímé propojení více zařízení naráz se skvělou stabilitou a lepším přenosem bez přerušení.

Vůbec první router od značky HONOR v bílé barvě působí velmi moderně a zároveň jednoduše. Kompaktní rozměry a elegantní minimalistický design se bude hodit do každého interiéru. Nyní HONOR ROUTER 3 u vybraných prodejců koupíte se slevou pouze za 990 Kč namísto původní ceny 1790 Kč.

Bezdrátová sluchátka HONOR Choice TWS Earbuds: Kvalitní poslech za ještě nižší cenu

Ve slevové akci nyní zakoupíte i tolik oblíbená bezdrátová sluchátka HONOR Choice TWS Earbuds. Díky jejich technologii aktivního potlačení okolního hluku zaručují ničím nerušený poslech. Právě teď je zakoupíte se slevou jen za 749 Kč namísto původních 999 Kč. Tak jak se Vám dubnové slevy značky HONOR zamlouvají ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.