Společnost Samsung přislíbila, že ve své vlajkové řadě „S“ každým rokem vydá i telefon s označením Fan Edition. Po loňském Galaxy S20 FE bychom se i letos měli dočkat telefonu Samsung Galaxy S21 FE. Jde o mezi fanoušky poměrně oblíbený model, takže jej jistě rádi uvítají. Na to, jak by mohl tento telefon vypadat upozorňuje na stránkách Voice známý tipař @OnLeaks a přidává i první renderované snímky.

Při prvním rychlém pohledu na renderované obrázky by se mohlo zdát, že model Samsung Galaxy S21 FE je po designové stránce přesnou replikou telefonu Galaxy S21. Ale při podrobnějším prozkoumání snímků zjistíme, že tomu až tak úplně není. Telefon má plochý 6,4 palcový AMOLED displej s „dírou“ ve středu jeho horní části. To je tedy o něco málo větší obrazovka než u verze Galaxy S21. Počet senzorů hlavního fotoaparátu je stejný, ale kryt kamery má jinou konstrukci.

Modul fotoaparátu je užší a jsou v něm pod sebou tři snímače. LED blesk je uložen mino tento modul. Navíc modul není tak vystouplý nad zadní panel a splývá s boční hranou telefonu. Design je proto poněkud jednodušší a dá se říct, že je i konzervativnější. Tipař dále uvádí, že rozměry Galaxy S21 FE jsou 155,7×74,5×7,9 mm. V místě zadního fotoaparátu tloušťka narostla na 9,3 mm. Povrch zadního panelu je matný, rám zařízení je kovový a lesklý. Představení telefonu bychom se mohli dočkat zhruba ve třetím kvartálu letošního roku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.