Jaro je konečně tu, i když to asi při pohledu z okna občas nevypadá a v průběhu týdne prý ještě přituhne. Každopádně je jaro oficiálně zde alespoň podle kalendáře a tak tu máme i první jarní vlaštovky se slevami z e-shopů. A protože se navzdory konci nouzového stavu z práce či výuky z domova jen tak nevyhrabeme, tak se určitě mohou hodit slevy na softwarové klíče od expertů z Dealworlds. A jejich nabídka určitě stojí minimálně za zhlédnutí.

Pro začátek se mrkneme třeba na to nejdůležitější na každém počítači, tedy samotný operační systém a kancelářský balík. Obojí je uživatelsky nejpřívětivější od Microsoftu a na následující čtyři kousky pro jistotu nebudete potřebovat ani žádný kupón. Ceny jsou prostě nízké samy o sobě v jarní akci.

Možná ale preferujete ze (záhadných) důvodů verzi Home u Windows 10, případně potřebujete další specializované. Potom určitě nepohrdnete následující nabídkou s 50 % slevou díky kupónu SDW50.

Nákupy softwaru jsou obvykle nejvýhodnější v balíčcích a ani jarní slevová akce není výjimkou. Takže proč si nepořídit operační systém a kancelářský balík hezky pohromadě, navíc se 62 % slevou s kupónem SDW62.

A protože nabídka Microsoftu je samozřejmě mnohem širší než jen dva nebo tři produkty, tak lze najít ve slevách i spoustu dalších zajímavostí. Všechny s pěknou 55 % slevou a kupónem SDW55.

Nákup na Dealworlds je velice jednoduchý a každého určitě potěší možnost platby Paypalem. Přece jen jde asi o nejbezpečnější variantu, kdyby se náhodou něco nepovedlo. Tato možnost platby se skrývá pod výběrem platby „Cwalletco“, kterou se pak dostanete na výběr preferované platby. E-shop má navíc stálou podporu na support@dealworlds.com, takže v případě nějaké kolize nebo nefunkčního klíče budou hned k dispozici.