Čínští Xiaomi nás oblažují opravdu širokou škálou svých produktů napříč všemožnými kategoriemi a často se vůbec ani nejedná o elektronické gadgety. Samozřejmě jejich primárním posláním jsou high-end technologické vychytávky, ale mají v nabídce i spoustu doplňků a drobných zařízení. Něco se určitě najde i pro domácí kutily, nebo v podstatě kohokoli v domácnosti, protože bez pořádného šroubováku se prostě neobejdete. A jeden takový univerzální kousek Xiaomi Mijia 16-in-1 je momentálně v akci na e-shopu Cafago.

Jak už název napovídá, tak šroubovák Xiaomi Mijia 16-in-1 nabídne hned 16 rozdílných hlavic, takže si poradíte asi s veškerými dostupnými závity. Kvůli skladování a přehlednosti je navíc dobré, že jsou hlavice oboustranné. Šroubovák je vybaven ozubeným kolem se třemi režimy, takže nebudete po uzamknutí nuceni přehmatávat a výrazně tak ušetříte fyzickou námahu. Toto ozubené kolo by mělo vydržet kroutící zátěž až 20N.m, takže opravdu něco vydrží. Samotné hlavice jsou pak vybaveny magnetickým přichycením. A držadlo šroubováku je z protiskluzového materiálu, takže ani zde nezklame.

Jde zkrátka a jednoduše o univerzálního pomocníka, který je navíc vybaven několika zásadními šikovnými vymoženostmi. Jeho cena na e-shopu Cafago je momentálně navíc v akci jen za 20.39 euro, takže se finančně nijak neprohnete. Doprava z Číny je zdarma a vejít byste se tak v klidu měli i do celního či daňového limitu. Nabídka platí do konce dubna a protože kousky mizí skoro před očima, tak bych v případě zájmu radil moc nečekat.