Výrobce 3D tiskáren Anet asi není nutné nějak speciálně představovat, protože jsme už z jejich dílny měli tu čest s několika velmi povedenými kusy. A tato značka samozřejmě pokračuje v chrlení kvalitních modelů, přičemž jedním z posledních je i výborná 3D tiskárna Anet ET4 Pro. Jde o ideální model pro domácí použití, protože nabízí pokročilé funkce a velmi solidní cenu. Ta je navíc momentálně ještě výhodnější díky probíhající akci bleskových prodejů e-shopu Tomtop. A jako bonus hezky pohodlně z německého skladu.

3D tiskárna Anet ET4 Pro se vyznačuje novým modulárním designem, díky kterému není složení tiskárny otázkou hodin, ale zhruba 10 minut. Jedná se o kompaktnější model s tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm. Označení Pro v názvu má souvislost s tichým chodem tiskárny. Určitě potěší nejen kvalitní kovové zpracování, ale i nová hliníková deska s temperovaným sklem, automatickým vyrovnáváním a dotykový 2,8 palcový LCD displej pro jednoduché ovládání. Samozřejmostí je i automatická detekce tiskové struny, nebo navázání tisku po přerušení. Podporováno je jako vždy i široké spektrum materiálu tiskových strun.

Na kolik tedy tento kousek momentálně přijde ? Bleskové prodeje na Tomtop srazily cenu na 152.99 euro, takže jde o jednu z nejdostupnějších 3D tiskáren ve své kategorii. Dostupnost z německého skladu znamená bezproblémové, rychlé a bezdoplatkové doručení, takže další důvod k pořízení. Pokud tedy plánujete naskočit do rozjetého vlaku koníčku 3D tisku a nechcete moc utrácet, tak jde o ideální volbu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.