Značka Realme po svých loňských úspěších nechce ani letos zůstat stát v koutě. Po velice úspěšném vlajkovém telefonu GT uvedla na konci března/marca telefon Realme GT Neo. Ten si, jak se zatím zdá, na trhu vede nadmíru dobře. Ba co víc. V prvním kole prodejů trhal rekordy. Prodeje na čínském trhu začaly dnes o půlnoci a jejich rychlost a zájem o nový telefon byla zdrcující.

To je samozřejmě dobrý důvod k tomu, aby se výrobce s prodeji telefonu Realme GT Neo pochlubil na síti. Vhodným místem je čínské Weibo, kde je k vidění letáček s informací, že během pouhých 10 sekund se toho telefonu prodalo za neuvěřitelných 100 milionů jüanů. To je v přepočtu úctyhodných zhruba 15 milionů dolarů. Výrobce ovšem neprozradil, které z paměťových verzí telefonu se prodalo nejvíce.

Jak víme, Realme GT Neo šel na trh ve třech verzích. První z nich s 6 GB/128 GB přijde v Číně na 1799 jüanů (275 dolarů). Druhá s 8 GB/128 GB stojí 1999 jüanů (306 dolarů) a třetí s 12 GB/256 GB má cenu 2399 jüanů (367 dolarů). Bylo by proto zajímavé vědět, která verze se prodává nejlépe a určitě by nebylo od věci, zveřejnit i informaci o prodaných kusech. Podle zatím nepotvrzených zpráv se výrobce chystá na globální představení telefonu Realme GT a GT Neo. Spekuluje se, že uvedení mimo čínský trh mohlo proběhnout na začátku příštího měsíce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.