Přemýšlíte nad změnou vzhledu? Chcete vrátit své vlasy do míst, kde již nerostou? Pozvednout své sebevědomí a dodat si odvahu do nových začátků? Rozmýšlíte ale, co takový zákrok obnáší a zda to stojí za to? Transplantace vlasů krok za krokem krok za krokem.

Transplantace vlasů krok za krokem: Konzultace a systém ARTAS

Transplantací vlasů se rozumí odběr klientových vlastních vlasových folikulů (štěpů s jedním či více vlasy) a následný přesun na jinou část hlavy. Jak husté máte vlasy, zda je zdravá pokožka vaší hlavy, jak by mohlo plešatění postupovat, co se s tím dá dělat… To a další informace potřebné k rozhodovacímu procesu se dozvíte od odborného konzultanta při první návštěvě Vlasového centra a kliniky zdraví Clinical Hair&Health, které jako jediné v ČR provádí plně robotickou metodu transplantace pomocí systému ARTAS. Pro konzultaci si můžete vybrat ze třech našich poboček – Praha, Brno, Plzeň.

Transplantace vlasů krok za krokem

3D model jako bonus

Před zákrokem probíhá tzv. 3D modelace. Při prvním sezení budete podrobně seznámeni s metodickými postupy, dostanete informační materiály a budou vám zodpovězeny veškeré dotazy.  Během konzultace uvidíte díky aplikaci ARTAS Hair Studio 3D model zobrazující, jak bude finální výsledek transplantace vypadat. Při modelování můžete s odborným pracovníkem zkoušet různé varianty a vypočítat tak, kolik bude potřeba odebrat štěpů. Odběr štěpů a vytvoření nových lůžek probíhá na přesně daných místech hlavy podle vámi odsouhlaseného návrhu v 3D simulaci.

 

Hojení a postup rekonvalescence

Při odběru vznikají miniaturní ranky v oblastech, odkud se štěpy odebírají, i v místech, kam se štěpy usazují. Ranky se do 10 dní od zákroku zacelí, stroupky se oloupou a místa zhojí. Po 14 dnech správné péče není zákrok rozeznatelný. Den po zákroku, při kontrole usazení štěpů dostanete doporučení, jak se o pokožku hlavy starat, čím ji mýt a jak ji udržovat hydratovanou. V tomto ohledu je dobré nebýt kreativní a držet se ověřených postupů.

Další kontroly

Po třech, šesti a dvanácti měsících od zákroku probíhají plánované kontroly, kde se zjišťuje kvalita transplantovaných vlasů a hojení transplantované i dárcovské oblasti. Vlasy rostou klientům v transplantované oblasti zcela individuálně, někomu hned tři měsíce po zákroku, jinému až po roce. Za svými výsledky si však ARTAS stojí a při správné péči o transplantované vlasy garantuje doživotní záruku.

PŘED a PO – důkaz, že to funguje

Jak nejlépe zjistit, že zákrok za to stojí, že vlasy po transplantaci systémem ARTAS opravdu rostou, sílí a znovu nepadají? Fotografie zachycující situaci po roce ukazují, že to funguje. Společnost Clinical s.r.o. má v portfoliu přes 200 spokojených klientů, kteří se vracejí pro rady o následné péči a s doporučením dalších kontaktů.

Transplantace vlasů krok za krokem

ARTAS

  • se neunaví, a proto je každý odebraný folikul stejné kvality jako ten první
  • vyřízne za kratší čas výrazně větší množství folikulů než lékař
  • je zárukou, že zbývající vlasy zůstanou nepoškozené
  • provádí zcela nepatrné a rovnoměrně rozprostřené řezy, proto není zákrok detekovatelný

V rámci Vlasového centra a kliniky zdraví Clinical Hair&Health zákrok provádí MUDr. Lenka Horáčková, která se v oboru transplantace vlasů pohybuje již 25 let. Výsledky transplantací můžete sledovat na našich webových stránkách. O profesionalitě našich pracovníků se přijďte přesvědčit.

Konzultace včetně 3D modelu stojí 500 Kč, cena zákroku začíná na 49 000 Kč.

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.