Přemýšlíte nad změnou vzhledu? Chcete vrátit své vlasy do míst, kde již nerostou? Pozvednout své sebevědomí a dodat si odvahu do nových začátků? Rozmýšlíte ale, co takový zákrok obnáší a zda to stojí za to? Transplantace vlasů krok za krokem krok za krokem.

Transplantace vlasů krok za krokem: Konzultace a systém ARTAS

Transplantací vlasů se rozumí odběr klientových vlastních vlasových folikulů (štěpů s jedním či více vlasy) a následný přesun na jinou část hlavy. Jak husté máte vlasy, zda je zdravá pokožka vaší hlavy, jak by mohlo plešatění postupovat, co se s tím dá dělat… To a další informace potřebné k rozhodovacímu procesu se dozvíte od odborného konzultanta při první návštěvě Vlasového centra a kliniky zdraví Clinical Hair&Health, které jako jediné v ČR provádí plně robotickou metodu transplantace pomocí systému ARTAS. Pro konzultaci si můžete vybrat ze třech našich poboček – Praha, Brno, Plzeň.

Transplantace vlasů krok za krokem

3D model jako bonus

Před zákrokem probíhá tzv. 3D modelace. Při prvním sezení budete podrobně seznámeni s metodickými postupy, dostanete informační materiály a budou vám zodpovězeny veškeré dotazy.  Během konzultace uvidíte díky aplikaci ARTAS Hair Studio 3D model zobrazující, jak bude finální výsledek transplantace vypadat. Při modelování můžete s odborným pracovníkem zkoušet různé varianty a vypočítat tak, kolik bude potřeba odebrat štěpů. Odběr štěpů a vytvoření nových lůžek probíhá na přesně daných místech hlavy podle vámi odsouhlaseného návrhu v 3D simulaci.

 

Hojení a postup rekonvalescence

Při odběru vznikají miniaturní ranky v oblastech, odkud se štěpy odebírají, i v místech, kam se štěpy usazují. Ranky se do 10 dní od zákroku zacelí, stroupky se oloupou a místa zhojí. Po 14 dnech správné péče není zákrok rozeznatelný. Den po zákroku, při kontrole usazení štěpů dostanete doporučení, jak se o pokožku hlavy starat, čím ji mýt a jak ji udržovat hydratovanou. V tomto ohledu je dobré nebýt kreativní a držet se ověřených postupů.

Další kontroly

Po třech, šesti a dvanácti měsících od zákroku probíhají plánované kontroly, kde se zjišťuje kvalita transplantovaných vlasů a hojení transplantované i dárcovské oblasti. Vlasy rostou klientům v transplantované oblasti zcela individuálně, někomu hned tři měsíce po zákroku, jinému až po roce. Za svými výsledky si však ARTAS stojí a při správné péči o transplantované vlasy garantuje doživotní záruku.

PŘED a PO – důkaz, že to funguje

Jak nejlépe zjistit, že zákrok za to stojí, že vlasy po transplantaci systémem ARTAS opravdu rostou, sílí a znovu nepadají? Fotografie zachycující situaci po roce ukazují, že to funguje. Společnost Clinical s.r.o. má v portfoliu přes 200 spokojených klientů, kteří se vracejí pro rady o následné péči a s doporučením dalších kontaktů.

Transplantace vlasů krok za krokem

ARTAS

  • se neunaví, a proto je každý odebraný folikul stejné kvality jako ten první
  • vyřízne za kratší čas výrazně větší množství folikulů než lékař
  • je zárukou, že zbývající vlasy zůstanou nepoškozené
  • provádí zcela nepatrné a rovnoměrně rozprostřené řezy, proto není zákrok detekovatelný

V rámci Vlasového centra a kliniky zdraví Clinical Hair&Health zákrok provádí MUDr. Lenka Horáčková, která se v oboru transplantace vlasů pohybuje již 25 let. Výsledky transplantací můžete sledovat na našich webových stránkách. O profesionalitě našich pracovníků se přijďte přesvědčit.

Konzultace včetně 3D modelu stojí 500 Kč, cena zákroku začíná na 49 000 Kč.