I když by se mohlo zdát předčasné spekulovat o tom, co přinese řada Vivo X70, čínští tipaři jdou do toho. A to, považte, řada X60 debutovala na konci loňského roku a teprve před pár týdny se dostala na globální trhy. Pravda je ale ta, že Vivo je pověstné tím, že každým rokem posílá na trh dvě hlavní řady telefonů.

A právě na to asi začali tipaři reagovat, protože podle odhadů některých z nich by se řada Vivo X70 mohla objevit už v červnu/júni. No, uvidíme. Ale i u této informace čínského tipaře musíme počítat s tím, že nemusí být pravdivá. Každopádně budeme se držet hesla „kdo je připraven není překvapen“ a podíváme se na to, co tipař odhaduje.

Baterie by podle něj měla mít kapacitu 4500 mAh. Není ale zřejmé, zda ji budou mít všechny telefony v řadě a nebo jen některé. K baterii by výrobce měl údajně přidat nové rychlé nabíjení s výkonem až 66 W. Tipař dále počítá i s AMOLED Samsung E4 displejem. Jeho rozlišení by mělo být FullHD+. Kromě toho bychom se prý měli dočkat i duálních reproduktorů, které u řady Vivo X60 nenajdeme. Tipař také uvažuje o foto snímači o velikosti 1/1,28 palce a procesoru Snapdragon 888 u modelu X70 Pro Plus. Informace sice vypadá hezky, ale musíme počítat s tím, že je zatím postavena na vodě a nakonec může být všechno úplně jinak.