Čínské e-shopy obvykle na představené novinky reagují bleskurychle a tak i nálož novinek Xiaomi z minulého týdne už je k dostání. Samozřejmě špičkové telefony asi budou v lehce problematické čínské verzi MIUI jen pro fajnšmekry, ale chytrý náramek Mi Band 6 by teoreticky neměl dělat problém ani v původním znění. Tedy v tom anglickém samozřejmě, protože čínsky asi mnoho našich čtenářů nevládne. Takže pokud nehodláte čekat na globální variantu, tak jsou bleskové prodeje na Cafago právě pro vás jako stvořené.

Nová generace chytrého náramku Xiaomi Mi Band 6 toho navíc přináší opravdu celou nůši. Hlavní změnou je výrazně větší 1.56-palcový AMOLED displej s rozlišením 486 x 152 pixelů. Přibyl i senzor SPo2 a nabídka měření sportovním výkonů se rozšířila na 36 rozdílných režimů. Senzory zvládnou monitorovat i kvalitu vašeho dýchání během spánku a samozřejmostí je pak měření tepové frekvence a spousta dalších vychytávek. Skvělá zhruba dvoutýdenní výdrž baterie zůstala nedotčena, takže i s větším displejem jde výhradně o změny k lepšímu.

Zhruba stejná zůstala i cena, takže i tentokrát je Mi Band 6 asi nejdostupnějším kouskem z kategorie chytrých nositelností velkých značek. Bleskové prodeje e-shopu Cafago ho mají v nabídce za 45.89 euro, i když jen v klasické verzi s černým páskem. Ale sehnat na Mi Band nový řemínek opravdu nikdy nebyl problém a brzy jich bude celá paleta barev. Pokud tedy patříte mezi netrpělivé fanoušky Xiaomi, tak si náramek klidně můžete pořídit už dnes.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.