Pokud ještě nemáte dost informací o telefonu Lenovo Legion 2 Pro, podíváme se na něj i dnes. Jeho velké entrée se odehraje už za dva dny, takže je pravděpodobné, že do té doby budeme o tomto herním stroji vědět téměř vše. Dnes se omrkneme design chystaného herního Legionu, který se zdá být docela zajímavý.

To, jak bude Lenovo Legion 2 Pro vypadat poměrně věrně ukazují reálné fotky, které jsou k vidění na čínské síti. A začneme zadním panelem, který má poněkud netradiční vzhled. Zadní panel je rozdělen na tři části. V té prostřední, která se zdá být průhledná s RGB podsvícením najdeme napravo snímače hlavního fotoaparátu a LED blesk. Uprostřed je klasické logo Legion a vlevo dole je uložen ventilátor. Na pravé straně hrany pod středovou částí můžeme vidět mřížku chlazení.

Čelní panel telefonu má Full-screen design a to proto, že přední kamera je vyskakovací a je uložena na jedné z bočních hran. Podle předchozích informací víme, že bude mít rozlišení 44 MPix. Samotný displej by měl být typu AMOLED a měl by mít úhlopříčku 6,92 palce. Jeho obnovovací frekvence je vysokých 144 Hz a vzorkovací frekvence je 720 Hz. Haptická odezva by měla být 3,8 ms. Doplňme ještě i další potvrzené parametry. Těmi jsou procesor Snapdragon 888 s 12/16 GB RAM a 128/256/512 GB interního úložiště. Baterie by měla mít kapacitu 5500 mAh a podporu 90 W rychlého nabíjení. A bude toho jistě ještě víc, co z tohoto stroje udělá herní monstrum.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.