Značka Realme si během své poměrně krátké existence stihla získat docela slušnou reputaci. Není se čemu divit, protože všechny jejich produkty se vyznačují velmi dobrým poměrem cena/výkon. Navíc jde o agilního výrobce, který pravidelně rozšiřuje své portfolio o další novinky. Nejde už jen o telefony, ale na svém kontě mají i řadu bezdrátových sluchátek a dalších nositelností. A zbrusu nová sluchátka Realme Buds Air 2 Neo představí už za dva dny, tedy 7. dubna/apríla. Prezentace se bude konat v Pákistánu a se sluchátky bude uvedeno i několik AIoT produktů.

Pokud se podíváme na facebookovou stránku pákistánské pobočky Realme, najdeme zde upoutávku na představení TWS sluchátek Realme Buds Air 2 Neo. Na plakátku jsou navíc shrnuty i hlavní parametry sluchátek a jejich design. Mělo by jít o levná sluchátka, která i přesto budou mít ve své výbavě funkci ANC. Tuto funkci aktivního potlačení šumu mají i sluchátka Realme Buds Air 2, která byla představena na konci února/februára. Chystaná sluchátka Air 2 Neo by ale měla být ještě levnější.

Kromě ANC budou mít Buds Air 2 Neo také 10 mm měnič Dynamic Bass Boost a výdrž jejich baterie by měla dosáhnout až na 28 hodin provozu. Najdeme zde i dva mikrofony pro vyšší kvalitu telefonních hovorů. Designově budou podobná modelu Realme Buds Q, ale vzhled by měl být mírně vylepšen. Samozřejmě můžeme počítat i s nabíjecím boxem. Další podrobnosti o parametrech těchto sluchátek se jistě dozvíme už za pár dnů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.