Společnost Lenovo chce všechny své fanoušky pořádně navnadit na prezentaci nového herního telefonu Lenovo Legion 2 Pro. Téměř každý den na čínském Weibo najdeme nový letáček s upozorněním na některé z hlavních parametrů. Takže se po včerejším infu o kapacitě baterie a výkonu rychlého nabíjení dnes dozvíme, jak na tom bude s foto výbavou.

Už v minulém článku jsme naznačili, že Lenovo Legion 2 Pro zřejmě bude mít stejně konstruovanou kameru jako model Legion Pro. A přesně to potvrdil další teaser. Kamera tedy bude opět uložena na jedné z bočních hran přístroje a bude vyskakovací. Díky tomu připravovaný stroj získá bezrámečkový displej s vysokou užitnou plochou. Co je určitě zajímavé je i rozlišení přední kamery. Bude totiž mít senzor s 44 Mpix. A to je rozhodně velký posun v porovnání s předchozí generací Legionu, který měl 20 MPix snímač.

Samozřejmě přední kamera s takto vysokým rozlišením není až tak úplnou novinkou. Má ji například telefon Vivo S9 a nebo také ZTE S30 Pro, který byl nedávno představen. Primární senzor hlavní kamery by měl mít 64 MPix a mělo by jít o snímač OV64A. Dále máme potvrzen i 6,92 palcový AMOLED displej s obnovovací frekvencí 144 Hz a vzorkovací frekvencí 720 Hz. Obrazovka bude stejně jako u loňské verze plochá. Protože do představovačky zbývají ještě tři dny je víc než jisté, že výrobce potvrdí i další z parametrů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.