Máme tu hodně prodloužený víkend a hlavně velikonoční svátky. Ovšem ani v těchto svátečních dnech nezapomínáme proletět čínské e-shopy a připravit pro vás tři tipy na gadgety, které jsou praktické a najdete je ve slevách. Ano, jako každou neděli po obědě jsou tu i dnes Vychytávky z Číny.

V posledních dílech jsme se většinou orientovali na gadgety a technologické doplňky. Nyní se zaměříme na domácí mazlíčky. I ti si zaslouží trochu těch vymožeností, které jim zpříjemní životy a nám, milujícím páníčkům, pomohou s péči o ty naše malé chlupáče. A protože dnes jde o sváteční vydání seriálu Vychytávky z Číny, přidáme i jeden tip navíc.

Chytrá kočičí kadibudka

Pokud máte v bytě kočku, jistě víte, že kočičí kadibudka se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. V českých Zverimexech se dají pořídit různě velké plastové nádoby, do kterých se nasype podestýlka. Řešení je to jednoduché a praktické, ale přiznejme si, že odér kočičích výkalů je poněkud pronikavý. Pokud tedy kadibudku nevyčistíte ihned, je potřeba dlouze a intenzivně větrat. Existuje ale elegantní řešení v podobě zakrytého kočičího záchůdku, který navíc automaticky kočičí výkaly odstraní do speciální nádržky. Je snadno ovladatelný jedním tlačítkem a je také snadno omyvatelný. Pravda je ale ta, že jde o dražší záležitost, která i ve slevě přijde na 531,84 dolaru.

Domácí zvířecí bufet

Chovatelé domácích mazlíčků jistě ví své o tom, jak a čím krmit. A nejde jen o výběr vhodného krmiva, ale také o pravidelnou dávku tekutin. A pro každý typ krmiva je dobré mít i zvláštní misku. Zjednodušit krmení domácích mazlíků by mohla tato souprava dvou misek a fontánky na vodu. Velikostí by se mohla hodit jak pro kočky, tak i malá psí plemena. Do jedné z misek lze naservírovat granule, do druhé kapsičku a automatická fontánka zas zajistí dostatečný příjem tekutin. Navíc cena ve slevě není vysoká a celá sada přijde jen na 13,95 dolarů a dokonce jsou k dispozici i slevové kupóny.

Vychytávky z Číny

Automatické pítko pro kočky i psy

A do třetice tu máme další maličkost, která se týká domácích mazlíků. Jde o automatickou fontánku na vodu. Má nádržku s obsahem 2,5 litru a tři pítka, takže se hodí i těm, kteří chovají víc koček a nebo menších psů. Tato fontánka má tichý chod, LED podsvícení a dva filtry. Její cena ve slevě je 27,89 dolaru a i při tomto nákupu můžete získat slevový kupón.

Vychytávky z Číny

Velikonoční bonus

Jako sváteční bonus jsme pro vás našli malou levnou blbůstku, která by ale mohla potěšit třeba vaše děti. Jde o malou nádobku, kterou lze použít jako květináč. Navíc pokud vaše děti a nebo vy sami fandíte marvelovským Strážcům galaxie a oblíbili jste si postavičku Groota, je tenhle květináč pro vás jako dělaný. Dá se osadit v podstatě jakoukoli kytkou, ale výborně se v něm budou vyjímat bonsaje a malé bambusy. Pokud jste spíše na aranže suchých vazeb, klidně Groota můžete použít i pro ně. Cena tohoto malého květináče začíná na 0,99 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.