Herní telefon Lenovo Legion 2 Pro se od začátku března/marca na síti objevuje poměrně často. Respektive informace o jeho parametrech. Víme tedy, že půjde o vlajkový stroj s procesorem Snapdragon 888. Dále také víme, že bude vyzbrojen poměrně velkým displejem s vysokou obnovovací frekvencí a vyskakovací kamerou na boční hraně. Nu a v neposlední řadě známe i termín představení, který výrobce naplánoval na 8. dubna/apríla.

Máme tedy ještě relativně dost času na to, abychom zjistili, jaké další parametry bude Lenovo Legion 2 Pro mít. Další info je tu právě dnes a týká se kapacity baterie a výkonu rychlého nabíjení. Zpráva o těchto specifikacích je k vidění na čínském Weibo. A vzhledem k tomu, že jde o propagační letáček ji můžeme považovat za relevantní. Kapacita baterie chystaného herního stroje by měla být 5500 mAh. To je o celých 500 mAh více, než měl akumulátor předchozího modelu Legion Pro.

Navýšení kapacity baterie je jistě dobrou zprávou a dobrou zprávou je i to, že výrobce k tomu přidal i rychlé nabíjení s výkonem 90 W. Zatím ale není jasné, zda telefon bude mít dva nabíjecí porty po 45 W a nebo jen jeden s výkonem 90 W. Pokud by výrobce pokračoval v již prověřeném nabíjení se dvěma 45 W porty, které měl předchůdce, mohli bychom jej očekávat i u nového stroje. Další parametry zatím výrobce tají, ale tipaři odhadují například to, že rozlišení displeje by mohlo být 2460×1080 pixelů. Dále vsázejí na paměťovou konfiguraci 12/16 GB RAM a 128/256/512 GB interního úložiště. Očekává se i speciální chladící ventilátor a nebo i operační systém Android 11.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.