Společnost TCL Mobile dala včera na vědomí, že na 14. dubna/apríla plánuje velkou globální akci. Sice neoznámila jaké konkrétní produkty hodlá představit, ale tipaři odhadují uvedení několika telefonů řady TCL 20. Podle nejčerstvějších informací by jedním z představených modelů mohl být TCL 20L Plus. Ten totiž právě prošel certifikací Bluetooth SIG, která je potřebná pro uvedení na trh.

Při pohledu na certifikační výpis Bluetooth zjistíme, že telefon TCL 20L Plus byl certifikován se třemi modelovými čísly, T774B, T775H a T775B. To by tedy mělo znamenat, že na trh půjde ve třech paměťových verzích. Všechny tři verze podporují 4G sítě a také Bluetooth 5.0. A kdybychom se vrátili zpět k dalším telefonům této řady, které ještě nebyly představeny, lze předpokládat, že jen jeden z nich a to TCL 20 Pro 5G, bude podporovat 5G sítě.

Na své představení kromě modelu Pro s podporou 5G čekají i telefony TCL 20L a 20S. Z toho se dá vyvodit, že nedávno certifikovaný TCL 20L Plus bude větší a nebo lepší verzí modelu 20L. Podle obrázku telefonů řady TCL 20, který se dá na síti dohledat je patrno, že přístrojů v řadě je celkem pět. Dva modely už byly uvedeny v lednu/januári na veletrhu CES 2021. Přístroje, které na své představení čekají mají podobný design čelního panelu s „dírou“ pro přední kameru ve středu horní části displeje. Zřejmě by mělo jít o LCD obrazovky. Očekává se také, že všechny telefony poběží na systému Android 11.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.