Skutečně bezdrátová sluchátka má ve svém portfoliu snad každý výrobce chytrých telefonů. Je to dnes už prostě neodmyslitelný technologický doplněk. Samozřejmě jde i o to, jak kvalitní ta sluchátka to jsou. A pokud bychom se zaměřili na společnost Samsung, tak to nejlepší v daném segmentu představili letos společně s vlajkovými telefony Galaxy S21. Ano, jde o sluchátka Galaxy Buds Pro. Možná díky úspěchu těchto sluchátek začíná vývoj dalšího modelu, Samsung Galaxy Buds 2.

Na to, že je zahájen vývoj sluchátek Samsung Galaxy Buds 2 přišli pánové z AndroidPolice, kteří se podívali do kódu aplikace Galaxy Wearable. Tam zaznamenali, že byla přidána podpora právě pro tato nová sluchátka. Zjistili, že chystaná sluchátka mají kódové označení “berry” a že podporují připojení více zařízení najednou a budou kompatibilní s tablety a i se zařízeními jiných značek než Samsung.

To je zatím vše, co se dalo o připravovaných sluchátkách Galaxy Buds 2 zjistit. Je ale pravděpodobné, že nahradí modely Galaxy Buds Plus a Galaxy Buds Live z loňského roku. Je navíc docela možné, že nových bezdrátových sluchátek Galaxy Buds 2 bychom se mohli dočkat ještě letos. Ale s jejich uvedením na trh se počítá spíš až někdy ve druhé polovině roku. Sluchátky by měla mít oproti svým předchůdcům určitá vylepšení, ale zřejmě nebudou mít lepší specifikace než model Galaxy Buds Pro. Proto se očekává i nižší cena než u modelu Pro.