Xiaomi má ve svém portfoliu celou řadu šikovných pomocníků do domácnosti a mezi ty nejoblíbenější se řadí i jejich robotické vysavače. Ty se navíc jen za pár let vyvinuly do mnohem univerzálnější a samostatnější podoby, přičemž navíc už dávno nestojí „majlant“. Dnes tu pro vás máme pořádnou nadílku těchto chytrých domácích pomocníků. Robotické vysavače Viomi jsou pro vás připraveny v evropských skladech a my k mim přidáme i několik slevových kupónů.

Robotické vysavače Viomi z dnešní nabídky budou zahrnovat modely Viomi V2 Pro, V3, SE a S9. Na začátku se podíváme na model Viomi V2 Pro, který sice v této nabídce nepatří mezi ty nejlevnější, ale asi ty nejprodávanější. Jde o robotický vysavač nové generace, který zvládne nejenom vysávání, ale i vytírání podlahy. Dokonce zvládne dělat i obě věci na jeden zápřah, protože k dispozici je i dělená nádržka jak na prach, tak i na vodu. Samozřejmostí pak jsou pokročilé technologie detekce překážek pomocí laseru a LDS radaru, takže si robot sám najde ideální cestu.

Robotické vysavače Viomi

Celkem je k dispozici závratných 12 senzorů. Sací výkon 2100 Pa také stačí v podstatě na cokoli a vysavač se i sám v případě potřeby vrátí do nabíječky. Třešničkou na dortu už je pak jen pokročilé nastavení a ovládání pomocí aplikace Mi Home. Jeho zlevněná cena je 359,99 dolaru, ale po použití kupónu ve tvaru GEEKLIFEV2 spadne na 349,99 dolaru.

Robotické vysavače Viomi

Viomi V3

Dále tu máme model Viomi V3 se třemi pracovními režimy a technologií AI. Má podobné parametry jako model V2 Pro, ale některé z nich jsou ještě vylepšeny. Má například vyšší sací výkon 2600 Pa a také vyšší kapacitu baterie, která dosáhla na 4900 mAh. Jeho cena ve slevě je 459,99 dolaru a při použití slevového kupóny ve tvaru GEEKLIFEV3 se sníží na 441,99 dolaru.

Viomi SE

Třetím robotickým pomocníkem při domácím úklidu je model Viomi SE, který je z celé této řady nejlevnější. Ale ani on na tom se svou výbavou není vůbec špatně. Má vylepšené sání s výkonem 2200 Pa pro rychlejší čištění. Baterie má kapacitu 3200 mAh a na jeden zátah se dá vyčistit až 200㎡. Nechybí mu ani mapování LDS a 12 senzorů. Cena je snížena na 319,99 dolaru a s využitím slevového kupónu ve tvaru GEEKLIFESE ještě klesne na 299,99 dolaru.

Viomi S9

Na závěr nabídky se podívejme na ten nejdražší kousek, kterým je model Viomi S9. Součástí tohoto vysavače je také vyprazdňovací stanice pro automatické vyprázdnění nádržky na prach. V této stanici je uložen prachový sáček s objemem 3 litry a na jeho naplnění upozorní LED kontrolka. Součástí této stanice je i dokovací základna. Vysavač je vybaven obří 5200 mAh baterií, která protáhne dobu provozu až na 220 minut a dá se proto vyčistit až 320㎡ plochy. Zvýšené sání má výkon 2800 Pa. Díky těmto vylepšeným parametrům je cena vysavače vyšší, i když se nyní dá pořídit se slevou. Zlevněná cena je 659,99 dolaru a kupón ve tvaru VIOMIS9 ji ještě poníží na 582,99 dolaru. Všechny uvedené robotické vysavače jsou v nabídce evropských skladů e-shopu Geeklifetime.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.