Bezdrátová sluchátka už nějaký ten pátek patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější technologické doplňky a na trhu jich existuje nepřeberné množství. Za dobu své existence se už vyprofiloval jakýsi „standard“ pro TWS bezdrátová sluchátka, ke kterému patří konkrétní parametry nebo přítomnost nabíjecího externího boxu. Drtivá většina čínských modelů pak tyto standardy následuje a stejně jsou na tom i tato malá sportovní bezdrátová sluchátka. Ta jsou navíc nyní nabízena v bleskovém prodeji za dobrou cenu.

Dnes nabízená malá sportovní bezdrátová sluchátka podporují Bluetooth 5.0 pro rychlejší a stabilnější reprodukci zvuku. Jsou binaurální a mají i funkci pro redukci šumu. Výrobce přidal i vodotěsnost a odolnost vůči prachu podle certifikace IPX4. Díky tomu, že jsou malá a lehká je jejich nošení pohodlné i po dlouhou dobu.

S telefonem nebo jiným přehrávačem se párují automaticky po vyjmutí z nabíjecího boxu. Dají se navíc použít i samostatně jako handsfree. Dosah sluchátek je 10 metrů. Baterie by měla vydržet zhruba 3 hodiny přehrávání hudby nebo přibližně 4 hodiny hovoru. V pohotovostním režimu vydrží sluchátka až 80 hodin. Baterie nabíjecího boxu má kapacitu 280 mAh a její nabití trvá přibližně 2 hodiny. Aktuálně se tato sluchátka dají pořídit v bleskovém prodeji za pouhých 8,25 euro, nabídka je ale omezena počtem prodaných kusů.