Za masivní rozmach práce z domova samozřejmě můžeme vděčit koronavirové pandemii a home office překvapivě mnoha lidem vyhovuje. Tedy pokud netrpí chronickou prokrastinací jako většina z nás a reálně tak doma udělá mnohem méně efektivní práce než přímo v kanceláři. Ale i tak samozřejmě budete na home office určitě potřebovat počítač vybavený tím správným softwarem. A k tomu vám určitě mohou pomoci i aktuální slevové akce e-shopu GoDeal24, kde jsou skuteční experti na super levné softwarové klíče.

ZÁKLADNÍ PROMO NABÍDKA

Pro začátek zůstaneme jen u opravdových nutností, což u počítače obnáší operační systém a pro práci také i kancelářský balík. Tedy pro většinu zúčastněných některé produkty z rodiny Microsoft Windows a Office, ideálně s přídomkem „Professional“.

VÍCE WINDOWS, VÍCE MOŽNOSTÍ

Pokud by vám snad klasické Windows 10 Pro nestačily, tak mají na GoDeal24 samozřejmě na výběr i další varianty oblíbených „Woken“. A ani těm se slevy nevyhnou, takže stačí aplikovat kupón SGO50 na 50% dolů z původní ceny.

S BALÍČKEM JEŠTĚ NAVÍC UŠETŘÍTE

A protože je ideální kupovat vždy potřebné věci dohromady a zároveň ušetřit, tak se určitě budou mnohým hodit následující nabídky. Vždy párující verze Windows a Office, všechny se slevovým kupónem SGO62.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.