Snad už konečně je tady jaro a dnešní nedělní počasí vyloženě láká k procházce venku. Sice se můžeme procházet jen v rámci okresu, ale bez jakéhokoli omezení můžeme procházet čínskými e-shopy a hledat tipy do naší pravidelné rubriky Vychytávky z Číny. A stejně jako v minulém díle se zaměříme na produkty ve slevách s dobrou cenou.

Dnešní Vychytávky z Číny nabídnou něco nejen pro aktivní hudebníky ale i pro ty, kteří si raději hudbu v klidu poslechnou. A poslední tip by se mohl hodit nám, kteří často hledají odložené klíče nebo telefon. Takže jako každou neděli po obědě si můžete vybrat to, co právě potřebujete.

Profesionální mikrofon

Doba je taková, že se za kulturou moc nedostaneme. Proč si tedy trochu té kultury nepustit domů. Možná jste si během nekonečných lockdownů postavili doma malé hudební studio a k úplné dokonalosti vám chybí už jen profi mikrofon. Jeden takový je momentálně k mání za dobrou cenu. Mikrofon by měl mít velmi dobrý zvuk a jeho instalace je jednoduchá a lze jej propojit s počítačem. V balení je i hromada doplňků jako je 2 metrový USB kabel, tripod, držák a nebo i krytka na mikrofon. Cena mikrofonu nyní začíná na 16,46 dolarech.

Malé digitální rádio

Malé snadno přenosné rádio se hodí všude tam, kde si chceme poslechnout hudbu a nebo zpravodajství. Toto rádio navíc podporuje i Bluetooth 5.0 a je vybaveno přijímači DAB/DAB+ a FM. Dá se tedy pohodlně připojit k chytrému telefonu a nebo tabletu. Dosah Bluetooth je 8 metrů a rádio lze použít i jako budík. Na 2,4 palcovém LCD displeji s rozlišením 320×240 pixelů se zobrazují údaje o právě poslouchané stanici, dále datum, čas a stav nabití 1200 mAh baterie. Výdrž baterie v režimu DAB je až 8 hodin nepřetržitého provozu. Cena rádia ve slevě je 30,84 dolaru.

Bluetooth lokátor pro zapomnětlivé

Asi každému z nás se už stalo, že si někam založil klíče a v nejméně vhodnou chvíli je nemohl najít. Dobrým pomocníkem při hledání by mohl být malý Bluetooth lokátor. Samozřejmě se dá použít při hledání čehokoli, co si někam odložíme a pak složitě hledáme. Je ale potřeba si do telefonu stáhnout aplikaci a spárovat ji s lokátorem. Lokátor pracuje v reálném čase a ovládá se jedním tlačítkem. Dá se z něj dokonce zavolat i na telefon, který jsme si někam odložili. Dosah lokátoru v exteriéru je až 30 metrů, v interiéru je to 10 metrů. Cena lokátoru ve slevě začíná na 9,56 dolarech.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.