Tak už to máme i hezky černé na bílém, protože Xiaomi dnes oficiálně potvrdili další zásadní novinku na svoji velkou pondělní představovačku. Sice si o tom štěbetali i vrabci na střechách, ale i tak potěší vidět oficiální slovo o tom, že se pozítří předvede světu i nový chytrý náramek Mi Band 6. Koneckonců už od uvedení minulé generace uplynul více než rok a tak je nejvyšší čas na novinku. To nám ale ten čas v nekončících lockdownech a nouzových stavech hezky ubíhá, že ?

Xiaomi Mi Band 6 by se podle dostupných informací designově neměl příliš lišit od minulé generace a změny tak budou spíše jen kosmetické. Novinkou by měl být senzor a možnost sledování okysličení krve (SpO2), ale tady spíše Xiaomi jen dohání konkurenci, protože se něco podobného čekalo už loni. Ve hře je ale pravděpodobně i drobné navýšení velikosti displeje a možná i baterie. První snímky pak ukazují i stejný nabíjecí magnetický konektor. Mi Band 6 bude opět k dostání ve standardní a NFC verzi, ale pesimisté stále očekávají, že NFC verze nebude globální s podporou Google Pay & spol. Nebo že by ?

 

K pondělní akci Xiaomi už se na sociálních sítích vyjádřil i šéf dceřiného Redmi a podle jeho slov budeme potřebovat „potřebovat plenky“. Tím chce pravděpodobně naznačit, že akce bude nekonečná a dočkáme se opravdu široké škály novinek. Kromě telefonů Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra, Mi 11 Lite a Mi MIX 4 dojde i na Mi Notebook Pro, ISP procesor nebo novou čističku vzduchu. Ale to bude jen jedna část a firmy prý chystá i nové modely vysavačů, routerů nabíječek nebo praček. Podle všeho se ale odkladu dočkal tablet Mi Pad 5. Tak se budeme pozítří těšit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.