Tak už to máme i hezky černé na bílém, protože Xiaomi dnes oficiálně potvrdili další zásadní novinku na svoji velkou pondělní představovačku. Sice si o tom štěbetali i vrabci na střechách, ale i tak potěší vidět oficiální slovo o tom, že se pozítří předvede světu i nový chytrý náramek Mi Band 6. Koneckonců už od uvedení minulé generace uplynul více než rok a tak je nejvyšší čas na novinku. To nám ale ten čas v nekončících lockdownech a nouzových stavech hezky ubíhá, že ?

Xiaomi Mi Band 6 by se podle dostupných informací designově neměl příliš lišit od minulé generace a změny tak budou spíše jen kosmetické. Novinkou by měl být senzor a možnost sledování okysličení krve (SpO2), ale tady spíše Xiaomi jen dohání konkurenci, protože se něco podobného čekalo už loni. Ve hře je ale pravděpodobně i drobné navýšení velikosti displeje a možná i baterie. První snímky pak ukazují i stejný nabíjecí magnetický konektor. Mi Band 6 bude opět k dostání ve standardní a NFC verzi, ale pesimisté stále očekávají, že NFC verze nebude globální s podporou Google Pay & spol. Nebo že by ?

 

K pondělní akci Xiaomi už se na sociálních sítích vyjádřil i šéf dceřiného Redmi a podle jeho slov budeme potřebovat „potřebovat plenky“. Tím chce pravděpodobně naznačit, že akce bude nekonečná a dočkáme se opravdu široké škály novinek. Kromě telefonů Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra, Mi 11 Lite a Mi MIX 4 dojde i na Mi Notebook Pro, ISP procesor nebo novou čističku vzduchu. Ale to bude jen jedna část a firmy prý chystá i nové modely vysavačů, routerů nabíječek nebo praček. Podle všeho se ale odkladu dočkal tablet Mi Pad 5. Tak se budeme pozítří těšit.