Létání s drony je záliba zcela jistě bohulibá a s návratem teplejšího počasí jistě celá řada nadšenců plánuje konečně vyrazit do terénu. Tedy samozřejmě s respirátorem a certifikací z již povinné registrace a testu dronových znalostí… Aby bylo učiněno úřednímu šimlu a nařízením zadost. Ale pokud třeba plánujete vylepšení svého létajícího vozového parku, tak by se vám mohla líbit dnešní slevová akce na model ZLRC SG906 Pro z nabídky e-shopu Tomtop.

ZLRC SG906 Pro je moderní skládací model, který jednoduše poskládáte do velmi kompaktního a lehkého tvaru k transportu. Dron váží 550 g, takže vám ho vítr jen tak neodfoukne. Hlavním tahákem bude asi Ultra HD 4K kamerka (tedy pro 4K fotografie) zavěšená na 2-osém mechanickém gimbalu s optickou stabilizací a až 50x zoomem. K dispozici je i GPS/Glonass navigace, takže dron sám najde cestu zpět a není problém mu plánovat trasu. Vyměnitelná 2800 mAh baterie navíc umožňuje až 25 minut letu a v balení navíc dostanete i dálkové ovládání pro uchycení telefonu se stavovým displejem. Podporovány jsou i pokročilé funkce jako ovládání gesty a spousta dalšího, včetně aplikace na přímou úpravu snímků.

Na e-shopu Tomtop pak momentálně najdete tento velmi zajímavý pokročilý model dronu v bleskových prodejích jen za 101.99 euro a 8.79 euro za rychlou dopravu. A ještě uvedeme, že je doručováno z německého skladu, takže odpadají i všechny patálie s celníky. SG906 Pro je dron pro náročnější uživatele, který ale rozhodně nezklame a v mnoha ohledech by se dal pokládat za velmi solidní konkurenci pro konkurenční modely i mnohem zavedenějších značky