Na začátku listopadu/novembra loňského roku byl náramek Honor Band 6 oficiálně představen na čínském trhu. Sice se už v té době hovořilo o možnosti prodejů náramku na globálních trzích, ale počkat jsme si na něj museli až do dnešních dnů. Včera byl náramek uvolněn i pro Evropu a jeho cena je nastavena na 49,90 euro, což je přibližně 1310 Kč. Od 28. března/marca by se měl prodávat na AliExpress a od dubna/apríla bude dostupný i na stránkách HiHonor. Údajně by se ale měl dostat i na český trh.

Specifikace náramku Honor Band 6 pro nás nejsou ničím novým, ale přesto si je v rychlosti shrneme. Od jeho čínského uvedení přece jen pár měsíců uběhlo. Podstatnou informaci ohledně parametrů je asi to, že na globálních trzích bude nabízena jen verze bez podpory NFC. Dál by měly být všechny specifikace stejné. Náramek má protáhlý obdélníkový AMOLED displej s úhlopříčkou 1,47 palce a rozlišením 368×194 pixelů. Kryje jej 2.5D sklo. Na boku je červené ovládací tlačítko.

Nositelnost je vybavena všemi potřebnými funkcemi jako je monitoring okysličení krve, tepové frekvence, stresu a spánku. Kromě toho zde najdeme i 10 sportovních režimů. Baterie s magnetickým nabíjením má kapacitu 180 mAh a měla by vydržet zhruba 14 dní běžného provozu. Výrobce přidal i odolnost do 5ATM. Náramek podporuje Bluetooth 5.0 pro spárování s telefonem, ale GPS chybí. Rozměry Honor Band 6 jsou 43×25,4×11,45 mm a jeho váha bez řemínku je 18 gramů. Nabízen bude v barvách Meteorite Black, Seagull Grey a Coral Pink.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.