Jistě si vzpomenete na to, že společnost ZTE, kromě jiného, chystá i telefon S30 Pro. Bude zaměřen na mladé uživatele a selfie focení. Tento model bude oficiálně představen 30. března/marca. Nyní se na čínské síti objevilo avízo, že společně s tímto telefonem budou představeny i chytré hodinky ZTE Watch GT. Přípravu těchto hodinek potvrdil výrobce už dřív a zřejmě půjde o vylepšený model, pokud bychom jej měli srovnávat s loňskými hodinkami ZTE Watch Live. Ty svými parametry spadaly mezi nositelnosti základní třídy.

Od letošního modelu ZTE Watch GT bychom už mohli čekat přece jen něco víc. Podle oficiálních upoutávek budou mít hodinky jednoduchý, ale přesto zajímavý design. Vzhledem bychom je mohli přirovnat ke klasickému chronometru s kruhovým ciferníkem. Tělo hodinek by mělo být vyrobeno z velmi lehké a přitom pevné hliníkové slity. Samotný kruhový displej bude typu AMOLED a bude mít úhlopříčku 1,39 palce a 2.5D zakřivení.

Samozřejmě nás výrobce u těchto hodinek neochudí ani o funkce, které uživatelé u chytrých nositelností očekávají. Proto bychom zde měli najít různé zdravotní funkce a také 16 sportovních režimů. Neměla by chybět ani GPS. Předpokládáme, že by mělo dojít i na různé už klasické monitoringy, notifikace a doufáme, že bude přidán i senzor SpO2 pro sledování okysličení krve. Do termínu představení ale zbývá ještě dost času na to, aby výrobce další parametry upřesnil a potvrdil.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.