Chytrých hodinek je na trhu jako máku a většina se zaměřuje na „cool“ design s oblými tvary, co nejpodobnější klasickým hodinkám. Ale ti správní outdoor dobrodruzi, co mají po kapsách pogumované odolné telefony stavěné jako tank, by určitě ocenili i chytré hodinky podobného střihu. Právě pro ně je jako stvořený model Kospet Rock, který se za hranatější design a inspiraci outdoorem rozhodně nestydí. A pro jistotu máme pro naše čtenáře i slevový kupón na tento kousek z obchodu Geeklifetime, protože se slevou vše hned vypadá ještě lákavěji.

Hodinky Kospet Rock vypadají na první pohled odolněji než je obvyklé a dokládá to i jejich zpracování z kombinace kovu a polykarbonátu. Velký 1.69-palcový dotykový TFT displej nabídne rozlišení 280 x 240 pixelů a hodinky samozřejmě umí zobrazit i veškeré notifikace z telefonu. K tomu se připojíte pomocí Bluetooth 5.0 a podporován je kromě Androidu i iOS. Voděodolnost je 3ATM a hodinky umí sledovat až 20 rozdílných sportovních aktivit a měřit váš tep a okysličení krve. Baterie s kapacitou 350 mAh pak vydrží ve standby až 50 dnů, ale realistické jsou zhruba dva týdny normálního používání.

Na výběr jsou hodinky Kospet Rock v černé nebo zelené barvě a správní outdoor nadšenci samozřejmě zvolí tu druhou. Cena je pak velmi příznivá, ale my ji dle našeho slibu ještě vylepšíme. Díky slevovému kupónu KOSPETROCK se totiž dostaneme na výborných 32.99 dolarů a obchod navíc ještě nabízí dopravu Priority Line. Tak jak se vám tyto hodinky zamlouvají ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.