Zítřek bude velkým dnem pro všechny fanoušky značky OnePlus. Zítra totiž proběhne prezentace telefonů řady OnePlus 9 a zároveň s nimi budou debutovat i nové hodinky OnePlus Watch. Jak bude tento chronometr vypadat už víme z oficiálních renderovaných obrázků a známe i několik hlavních parametrů. A protože půjde o jejich globální premiéru, možná nás, Evropany, bude zajímat i to, s jakou cenou se dostanou na náš trh.

O ceně chytrých hodinek OnePlus Watch se na svém twitterovém účtu zmiňuje známý tipař Ishan Agarwal. Podle něj bude cena pro evropský trh nastavena na zhruba 150 euro, což je přibližně 3919 Kč. Je ale pravděpodobné, že se tato cena může lišit podle jednotlivých trhů. Do prodeje by měly jít dvě barevné varianty, černá a stříbrná. A zároveň půjde i od dvě verze, kdy první bude standardní a druhá bude podporovat LTE. Ciferník ale bude mít v obou případech stejnou velikost, a to 46 mm. Abychom si mohli udělat představu u jednotlivých barevných variantách, přidal tipař ke svému tweetu i pár renderovaných snímků.

Co se designu týče je potřeba dodat i to, že OnePlus Watch jsou výrazně podobné hodinkách Oppo Watch RX, které ale dosud nebyly vydány. V rámci parametrů se očekává AMOLED displej s úhlopříčkou 1,28 palce. Mezi funkcemi bychom měli najít PPG monitoring tepové frekvence, monitoring spánku a stresu. Neměl by chybět ani senzor SpO2 pro monitorování okysličení krve. Přidána by měla být i odolnost podle certifikace IP68, technologie Warp Charge a 4 GB úložiště. Na další podrobnosti o parametrech si počkejme do zítřka.