Týden končí, je tu neděle a my v redakci doufáme, že jste po nedělním obědě správně naladěni na zákusek v podobě tří tipů na nákupy v čínských e-shopech. Jako vždy v tuto dobu jsou tu naše pravidelné Vychytávky z Číny, kde jsem za vás prošli nabídky na levné gadgety, které by se vám třeba mohli hodit.

V minulém dílu seriálu Vychytávky z Číny jsem se zaměřili na praktické doplňky k telefonům a počítačům. Dnes nabídneme něco i těm, kteří chtějí nejen praktické věci, ale nezapomínají ani na zábavu. A co si budeme povídat, pořádně si zastřílet v rámci virtuální reality může být dobrým relaxem. Samozřejmě nezapomeneme ani na ty, kteří i v době pandemie musí cestovat a nabídneme vám praktickou vychytávku do auta.

Malá a přenosná video kamera

Potřebujete malou, přenosnou a relativně levnou kameru? V tom případě by se vám hodit právě tato Wi-Fi pidi DIY kamerka. Jestliže říkáme, že kamerka je typu DIY, tedy „urob si sám“, poskládat ji není nic složitého a na prodejních stránkách najdete i video návod k tomu, jak kameru zprovoznit. Lze ji díky podpoře Wi-Fi a snadnému spárování s telefonem použít v podstatě na cokoli. Od natáčení videa rodinné oslavy, firemního meetingu až po monitorování bytu. Kamerka má totiž záběr až 120 stupňů a nechybí ji ani „noční vidění“. Její cena v bleskovém prodeji na AliExpress je nyní 20,50 dolaru. A k tomu navíc můžete získat i další slevu, pokud na tomto e-shopu budete nakupovat poprvé.

Virtuální střílečka

Ne nadarmo se říká že ten, kdo si hraje nezlobí. A v stávající době bychom si občas měli hrát všichni. Stres nebo napětí uvolňujeme každý jinak, a taková neškodná virtuální střílečka nikomu neublíží a pěkně uvolní přetlak. A plastová brokovnice, kterou si sami poskládáte a použijete na virtuální střílečku by mohla potěšit i nejednoho pacifistu. Navíc jsme si prošli i recenze těch, kteří si tuto virtuální pušku pořídili a pochvalují si její přesné míření a celkově výborný herní zážitek. I tuto brokovnici jsme našli ve slevách, takže nyní ji můžete pořídit za 67,83 dolaru a i v tomto případě lze využít slevový kupón pro nově nakupujícího.

Bezdrátový audio přijímač do auta

Cestování v době kovidové je sice značně omezeno, ale i přesto by se vám mohl hodit do auta jednoduchý audio adaptér. Podporuje Bluetooth 5.0, ale je kompatibilní i s nižšími verzemi Bluetooth. Jeho nízká latence zajistí snížení zpoždění a dobrou synchronizaci s dalšími médii jako jsou bezdrátová sluchátka, GPS, hudební přehrávač a nebo hlasový asistent. Spárování s telefonem je rovněž bezproblémové. Dosah je zaručen až na 10 metrů, takže jej lze použít jako zesilovač pro přenos signálu v domácnosti. I tahle vychytávka se dá nyní pořídit v bleskovém prodeji za 16,70 dolaru a i zde se dá využít slevový kupón pro nově nakupující.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.