Redmi nám během únorové představovačky poprvé oznámili i nové generace jejich notebooků RedmiBook Pro 14 a 15, takže fanoušci brzy očekávali reakci mateřského Xiaomi. Přece jen už jsme z jejich dílny pořádný notebook neviděli poměrně dlouho. Očekávání byla dnes naplněna, když se na oficiálním účtu Xiaomi na sociální síti Weibo objevily první teaser snímky na model Mi Notebook Pro 2021. Takže žádné kompromisy a pěkně hned samotný high-end model, tak se nám to líbí.

Teaser obrázky sice nic moc neodhalily, ale je dobré vědět, že se na Mi Notebook Pro 2021 už přece jen pracuje. Z popisků na obrázcích se tak třeba dozvídáme jen to, že od první generace Mi Notebook Pro uplynulo přesně 1282 dnů, protože se veřejnosti poprvé ukázal 11. září 2017. Druhý ze snímků pak jen ukazuje stylové bílé balení krabice notebooku, takže ani z toho moc nevyčteme. Poslední snímeček pak alespoň nabídne profil notebooku a slib o jeho extrémně nízké tloušťce. A také můžeme vidět 3.5 mm sluchátkový jack a USB Type-C port na boku přístroje. Toť vše.

This slideshow requires JavaScript.

Nic dalšího o tomto high-end modelu tak není známo a my tak můžeme jen spekulovat. Optimista by třeba mohl doufat v použití nových parádních mobilních procesorů AMD Ryzen řady 5000. Xiaomi se bude po delší nečinnosti určitě chtít vytáhnout i s novými notebooky, takže se už pomalu můžeme začít těšit. V průběhu příštích týdnů se určitě dočkáme i dalších podrobnějších specifikací. A snad se nebude extrémně přehnaně vytahovat do výšin i cena…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.