Obchod colorsmap není v našich končinách ještě příliš známý a zavedený, ale rozhodně se to snaží změnit svými slevovými akcemi. Včera jsme pro vás měli velmi zajímavou akční nabídku elektrokol z jejich evropského skladu a dnes máme pokračování. Na zoubek se podíváme trojici přerostlých chytrých hodinek a dva modely opravdu nejdou cestou miniaturizace a skromných parametrů. Všechny jsou ale k mání za poměrně zajímavé peníze s extra kupóny, takže se určitě vyplatí na nabídku mrknout. A kdybyste snad brali v obchodě více zboží, tak mají k dispozici i 5 % a 10 % slevové kupóny.

Nejmenším modelem z nabídky je TICWRIS GTX s 1.91-palcovým lehce zakřiveným obdélníkovým displejem s rozlišením 320 x 170 pixelů. Hodinky mají úsporný procesor a skromnou hardwarovou výbavu, ale zase vydrží až 30 dnů na jedno nabití. Nepřijdete ani o odolnou certifikaci IP68, měření tepu nebo krevního tlaku a celou řadu sportovních režimů. Jde také jednoznačně o nejlevnější kousek z dnešní nabídky, protože j k mání ve stříbrné nebo černé barvě jen za 35.99 dolarů s kupónem QZRCGK .

To jeho sourozenec TICWRIS Max je z jiného těsta, protože 2.86-palcový displej s rozlišením 640 x 480 pixelů opravdu na zápěstí nepřehlédnete. Ostatně se jedná údajně o největší hodinkový displej na světě. I výbava má blíže k telefonu s procesorem MT6739, 3 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, plnohodnotnému systému Android a 8 Mpx kamerkou pro odemykání obličejem. Nebo také slot na 4G SIM kartu, GPS čip, certifikace IP67 nebo masivní 2880 mAh kapacita baterie. Cena je pak logicky v jiných sférách, i když 145.99 dolarů s kupónem PT2XGE stále není nic výjimečného.

Posledním do party pak jsou chytré hodinky KOSPET Prime 2 s ještě lepší výbavou. Displej je kruhový 2.1-palcový s rozlišením 480 x 480 pixelů a uvnitř najdeme procesor Helio P22, spolu se 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Potěší keramické tělo a za zmínku určitě stojí i 13 Mpx otočná kamerka Sony IMX214 použitelná pro Face Unlock. Dočkáme se i slotu na 4G SIM kartu, GPS čipu, 1600 mAh kapacity baterie a systému Android 10. Jen je nutné zmínit absenci voděodolnosti. Hodinky pak jsou momentálně k mání jen za 198.99 dolarů díky kupónu HLI2J3.