O značce Realme je v poslední době hodně slyšet. Chrlí jeden telefon za druhým a všechna její zařízení se vyznačují velmi dobrým poměrem cena/výkon. Tohoto trendu se drží od svého vzniku a pokud bychom se vrátili například do loňského roku, můžeme vzpomenout na jejich povedenou řadu Realme X7. Nyní se zdá, že letos by mohlo dojít na další zajímavé telefony z řady X. Na Tenaa se totiž objevil přístroj s kódovým označením RMX3115, který tipaři považují za model Realme X9 Pro.

Kromě fotek na Tenaa se dají dohledat i na čínském Weibo reálné snímky telefonu Realme X9 Pro. To by tedy mohlo znamenat, že přístroj bude brzy představen alespoň na čínském trhu. Na další trhy by se tento model mohl údajně dostat jako Realme GT Neo. Čínský certifikátor ukazuje fotky telefonu se skleněnými zády, na kterých je už notoricky známý nápis „Dare To Leap“. Kdežto na čínské síti jsou k vidění fotky s matným zadním panelem. Jde zřejmě o limitovanou edici Master Edition. Na ní by měl výrobce spolupracovat s japonským průmyslovým designerem Naoto Fukosawou.

A jakých parametrů bychom se u telefonu Realme X9 Pro mohli dočkat? Zatím se spekuluje o použití procesoru z dílen společnosti MediaTek. Tipaři konkrétně hovoří o čipsetu Dimensity 1200. Hlavní devizou tohoto procesoru je jeho poměrně nízká cena. Proto by měly být i telefony, u kterých bude použit, levnější. K dalším parametrům zveřejněným na Tenaa patří 6,55 palcový displej s FullHD+ rozlišením. Baterie má kapacitu 4400 mAh. Rychlé nabíjení by údajně mělo mít výkon 65 W. Zbývající parametry dosud známy nejsou. Stejně tak neznáme datum představení.