Datum 23. března mají určitě všichni fandové značky OnePlus v kalendáři označeno výrazným červeným kroužkem. Příští týden se totiž dočkáme nových modelů vlajkové řady OnePlus 9, které toho slibují opravdu hodně. Kromě jiného doufejme i bezdrátové nabíjení základní verze a vylepšenou rychlost bezdrátového nabíjení Pro varianty. Kromě telefonů se určitě dočkáme i představení chytrých hodinek OnePlus Watch a pravděpodobně také i nové nabíječky s podporou Warp Charge 50.

Současnou špičkou nabíjení pro modely OnePlus je momentálně Warp Charge 65 se 65W výkonu, představené minulý rok. To s sebou nese ale poměrně masivní nabíječku, i když to je samozřejmě daň, kterou majitelé těchto telefonů za bleskové nabíjeni asi milerádi zaplatí. Nová nabíječka s Warp Charg 50 by to mohla změnit, protože je podle dnes zveřejněného obrázku ze sociální sítě Weibo velmi kompaktní a lehká. Ostatně jako by z oka vypadal 50W Mini SuperVOOC Charge sesterského OPPO z minulého roku, jak se můžete přesvědčit na titulním obrázku

Samozřejmě se moc nedá předpokládat, že by nové špičkové modely udělaly krok zpět ze 65W na 50W. Takže se s největší pravděpodobností u Warp Charge 50 jedná o novou technologii pro levnější kusy, možná jako první chystaný OnePlus 9R. Přece jen řady Nord je stále „jen“ u 30W. Každopádně by nová nabíječka měla být kompatibilní se staršími Warp Charge 30 a 30T. A pokud se opravdu v podstatě jedná jen o přeznačený kousek OPPO, tak bude umět i standardy jako Power Delivery nebo PPS (Programmable Power Supply).

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.