Nedávno jsme měli možnost omrknout první renderované obrázky telefonu Huawei P50 Pro. Design přístroje, hlavně jeho zadního panelu, je pozměněn a vypadá celkem atraktivně. Ale možná by vás zajímalo, jak na tom se vzhledem bude standardní verze Huawei P50. I na tento model se už můžeme podívat, protože jeho první rendery jsou venku.

Podobně jak v případě renderů Pro verze jsou snímky modelu Huawei P50 zveřejněny na stránkách Voice a stojí za nimi známý tipař OnLeaks. K obrázkům opět přidáme některé z parametrů chystaného telefonu. Ze snímků je na první pohled jasné, že i standardní model bude mít nový design zadního panelu s velkým elipsovitým modulem hlavního fotoaparátu se dvěma velkými kruhy uvnitř. Telefon má ale plochý displej bez zakřivení, které najdeme u Pro verze.

V rámci parametrů bychom podle tipaře mohli čekat, že obrazovka bude mít úhlopříčku 6,3 palce. Se zadním skleněným panelem ji bude spojovat kovový rám. Rozměry přístroje jsou 156,7×74×8,3 mm a v místě modulu fotoaparátu naroste tloušťka na 10,6 mm. Snímač otisků je uložen pod displejem, nechybí ani dva stereofonní reproduktory a IR blaster na horní hraně telefonu. Hovoří se i o foto senzoru Sony IMX800. Počítat bychom údajně mohli i s procesorem Kirin 9000 a systémem Harmony OS. Představení řady P50 by mělo proběhnout 17. dubna/apríla.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.